कुलमान घिसिङलाई पुन: नियुक्तिको माग गर्दै रसुवामा प्रदर्शन

विदुर खबर २०७७ असोज २ गते ९:५९
रसुवा । कुलमान घिसिङलाई नेपाल विद्युत प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशकमा फेरि नियुक्त गर्न माग गर्दै रसुवाको बिभिन्न ठाउँमा युवाहरूले शान्तिपूर्ण प्रदर्शन गरेका छन् ।
जिल्ला सदरमुकाम धुन्चे सहित बेत्रावती,कालिकास्थान, स्याफ्रुबेशी लगायतको स्थानमा प्रदर्शन भएको छ । स्वतन्त्र नागरिक समूहले शान्तिपुर्ण प्रदर्शन गरेका हुन् । विभिन्न प्ले-कार्ड बोकेका युवाहरूले सरकारले कुलमानमाथि न्याय गर्न नसकेको भन्दै नाराबाजी पनि गरेका थिए ।
युवाहरुको समूहले कुलमानको पुनः नियुक्तिमा ढिलाइ भएको भन्दै सरकारविरुद्ध नाराबाजी गरेका हुन् । उनीहरुले कुलमानलाई फेरि प्राधिकरणमा जिम्मेवारी दिने गरी निर्णय गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण गराएका छन् । घिसिङ बुधबार प्राधिकरणबाट बिदाइ भएका थिए।
नेपालमा लोडसेडिङ घिसिङकै नेतृत्वमा हटाइएको भन्दै उनलाई नै प्राधिकरणमा निरन्तरता दिन समर्थकहरूको माग छ। तर ऊर्जा मन्त्रालयले भने गत सोमबारको मन्त्रिपरिषद बैठकमा प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक नियुक्तिबारे प्रस्ताव नै लगेको थिएन।

प्रतिक्रिया