रसुवाका १ हजार १ सय ४३ जना कोरोना संक्रमित निको भएर घर फर्किए

विदुर खबर २०७८ साउन १० गते १५:५४

रसुवा। रसुवामा १ हजार १ सय ४३ जना कोरोना संक्रमित निको भएका छन् ।

Advertisement

जिल्लामा रहेका संक्रमितमध्ये शनिबार १८ जना संक्रमित निको भएसँगै निको हुनेको संख्या १ हजार १ सय ४३  पुगेको हो । रसुवामा हालसम्म १ हजार १ सय ८४ जनामा कोरोना पुष्टि भएको थियो । तथ्यांक अनुसार  संक्रमितमध्ये ९६.५३ प्रतिशत निको भएका छन् ।

जिल्लामा हाल ४० जना सक्रिय कोरोना संक्रमित छन् ।  कोरोनाको दोस्रो लहर सुरु भएसँगै जिल्लामा पनि कोरोना संक्रमित बढेका थिए । स्वास्थ्य कार्यालय रसुवाका अनुसार गोसाइँकुण्डमा १, उत्तरगयामा २, कालिकामा ३६ र नौकुण्डमा १ जना रहेका छन् ।

Advertisement

सबै संक्रमितहरू होम आइसोलेसनमा बसेका छन् ।

जिल्लामा हालसम्म ३ हजार ९ सय ७४ वटा स्वाव संकलन गरिएकोमा २ हजार ७ सय ९०  नेगेटिभ र १ हजार १ सय ८४ पोजेटिभ आएको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया