बाग्मति प्रदेशस्तरीय फुटवल : आज काभ्रे र मकवानपुर तथा चितवन र ललितपुर भिड्दै

विदुर खबर २०७७ फागुन ९ गते ९:०८

नुवाकोट । नुवाकोटको बट्टारमा जारी बाग्मति प्रदेशस्तरीय फुटवल प्रतियोगिता अन्र्तगत आज पनि दुई खेल हुदै छन् ।

Advertisement

नुवाकोट आर्दश बहुमुखी क्याम्पसको खेल मैदान बट्टारमा आज हुने पहिलो खेलमा काभ्रे र मकवानपुरले प्रतिष्पर्धा गर्देछन् । सुमह सि मा रहेको काभ्रे यसअघि काठमाण्डौसँग पराजित भएकोले आज निश्चित जितको खोजि गर्दे प्रतियोगितामा आफ्नो उपाधि लक्ष्य जिवित राख्न चाहान्छ । यस्तै मकवानपुर प्रतियोगितामा सुखद शुरुवात गर्ने लक्ष्यको साथ मैदानमा उत्रदैछ ।

यस्तै आजै दिउँसो ३ बजेपछि हुने खेलमा सौराहा युवा क्लब चितवन र ललितपुरको नखिपोट युथ क्लबविच प्रतिष्पर्धा हुँदै छ । पहिलो खेलमा पराजित नखिपोट युवा क्लब आफुलाई समाल्दै प्रतियोगिताको अघिल्लो चरणको ढोका खोल्न चाहान्छ भने सौराहा युवा क्लब चितवन प्रतियोगितामा उत्कृष्ठ प्रर्दशन गर्दे अघिल्लो चरणमा प्रवेश गर्न चाहान्छ ।

Advertisement

यसअघि शनिवार भएको खेलमा घरेलु टोली नुवाकोट युनाईटेड र धादिङ समाज धादिङले जित हात पारेका थिए ।

प्रतिक्रिया