नेपालमा कोरोना संक्रमणको कारण मृत्यु हुनेको संख्या २ सय ३९ पुग्यो

विदुर खबर २०७७ भदौ १६ गते २१:५२

नुवाकोट । पछिल्लो २४ घण्टामा कोभिड १९ संक्रमणका कारण थप ११ जनाको मृत्यु भएको छ। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा सो जानकारी दिइएको हो।

Advertisement

यो सँगै नेपालमा संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या २३९ पुगेको छ। कोभिडका कारण मृत्यु हुनेहरु महोत्तरीकी एक चार वर्षिय बालिका हुन् भने १० जना पुरुष रहेका छन् । मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमका अनुसार काठमाडौंका दुइ पुरुषहरुको पनि निधन भएको छ । तीमध्ये एक ७० वर्षका थिए भने एक ३५ वर्षका पुरुष रहेका थिए ।

यसैगरी महोत्तरीका ३७ वर्षका एक पुरुष, सिराहाका ६५ वर्षिय पुरुष, बाराका ६० वर्षिय पुरुष र चितवनका ५२ वर्षका पुरुषको पनि कोरोनाका कारण मृत्यु भएको छ । संक्रमित भई ज्यान गुमाउने पर्साका तीन जना रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । तीमध्ये एक ८० वर्षका वृद्ध र ५३ तथा ६० वर्षिय पुरुषहरु रहेका छन् । मकवानपुरका एक ५८ वर्षका पुरुषको पनि कोभिडका कारण निधन भएको छ ।

Advertisement

 

प्रतिक्रिया