नुवाकोटको पुननिर्माणमा व्यापक रुपमा नितिगत भष्ट्राचार

विदुर खबर २०७६ साउन १९ गते ७:३२

Timure Yatayat Busनुवाकोट, नुवाकोटको पुननिर्माणमा व्यापक रुपमा नितिगत भष्ट्राचार भएको खुलासा भएको छ ।

Advertisement

ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनल (टीआई)ले शुक्रवार पत्रकार गरेको अन्र्तक्रिया कार्यक्रममा सो तथ्य सार्वजनिक भएको हो । कार्यक्रममा ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनल नेपाल नुवाकोटका जिल्ला संयोजक दिपेश घिमिरेले नुवाकोटको पुननिर्माण व्यपाक भष्ट्राचार भएपनि सम्बन्धित निकाय मौन रहेको बताए । घिमिरेले गाउँगाउँमा खटिएका प्राविधिकहरुले लाभग्राहीको घर समयमै अवलोकन नगदनृ लाभग्राहीहरु समयमै अनुदान रकमा पाउनबाट बन्चित भएको बताए । त्यस्तै प्राविधिकहरु सरकारी काम गरेर अन्य स्थानमा आफ्नै निजि कार्यलय खोलेर बस्ने गरेको उनले बताए ।

यस अघि नुवाकोटको विभिन्न स्थानिय तहका ७ जना इन्जिनियरहरुले अनैतिक काम गरेको भन्दै सरकारले कारवाही गरि निलम्बन गरेको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया