नुवाकोट गोल्डकप : सेमिफाइनल प्रवेशको लागि नुवाकोट ११ र हेटौडा भिँड्दै

विदुर खबर २०७६ जेठ २४ गते ९:४७

नुवाकोट जेठ २४, नुवाकोटमा जारी दास्रो नुवाकोट गोल्डकप फुटवल प्रतियोगिता अन्र्तगत आज सेमिफाईनल प्रवेशको लागि घरेलु टोली नुवाकोट ११ विरुद्ध हेटौडा फुटवल क्लब प्रतिष्पर्धा गर्दै छन ।

Advertisement

१० टिम सहभागि प्रतियोगितामा नुवाकोट ११ ले काठमाण्डौको दिपशिखा युवा समुहलाई प्रि क्वाटलफाईनलमा ०–५ गोल अन्तरले पराजित गदै क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको हो भने हेटौडा एफसी सिधै क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको हो । यसअघिको खेलमा उत्कृष्ठ प्रर्दशन गरेको नुवाकोट ११ उच्च मनोवलको साथ मैदानमा उत्रिँदैछ । हेटौडा एफसी पनि प्रतियोगितमा उत्कृष्ठ प्रर्दशन गरि जितको खोजिमा हुनेछ ।

जिल्ला खेलकुद विकास समिति नुवाकोट र नुवाकोट फुटवल संघको आयोजनामा तथा विदुर नगरपालिकाको संरक्षकत्वमा भएको प्रतियोगितामा नुवाकोट ११, विभागिय टोलीहरु नेपाल पुलिस,शसस्त्र प्रहरी बल र नेपाली आर्मी क्लबले सहभागिता जनाएका छन । त्यस्तै ए डिभिजनका क्लबहरु मनाङ, संकटा, च्यासल युथ क्लबल, चितवन ११, विजय युथ हेटौडा र काठमाणडौको दिपशिखा युवा समुहसहित १० टोलीले सहभागिता जनाएका छन । प्रतियोगिताको विजेताले ६ लाख र उपविजेताले ३ लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन । प्रतियोगिता आगामी जेठ ३१ गतेसम्म सन्चालन हुने बताइएको छ

Advertisement

प्रतिक्रिया