मेयरकप फुटवल : मेलम्ची नगरपालिकाको सानदार शुरुवात

विदुर खबर २०७६ वैशाख १८ गते १५:२१

नुवाकोट वैशाख १८, नुवाकोटको बट्टारमा बुधवारदेखि शुरु भएको मेयर कप आमन्तरण फुटवल प्रतियोगितामा सिन्धुपाल्चोकको मेलम्ची नगरपालिकाले सानदार शुरुवात गरेको छ ।

Advertisement

बुधवार भएको उद्घाटन खेलमा मेलम्ची नगरपालिकाले नुवाकोटकोको वेलकोटगढी नगरपालिकालाई ६—० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो । मेलम्चीको जीतमा कृष्ण सापकोटाले ह्याट्रिक गरे भने युवराज ढकालले २ र साजन माझीले एक गरे । खेलको शुरु देखिनै निकै आक्रामक फुटवल खेलेको मेलम्चीको लागि कृष्ण सापकोटाले खेलेको ४५,७७ र ८२ औ मिनेटमा गोल गर्दै ह्यट्रिक गरेका थिए । त्यस्तै खेलको ८ औ र ३२ औ मिनेटमा मेलम्चीको लागि युवराज ढकालले गोल गरेका थिए । खेलेको १७ औ मिनेटमा साजन माझीले गोल गर्दै टोलिको अग्रता दोब्बर पारेका थिए ।

त्यसपछि खेलमा कुनैपनि गोल भएन र मेलम्ची नगरपालिकाले ६—० खेल जित्यो । खेलको म्यान अफ दि म्याद मेलम्चीका युवराज ढकाल घोषित भएका छन । उनले नगद पाँच हजार रुपैयाँ हात पारे । प्रतियोगिता अन्र्तगत बिहिबार नुवाकोटको विदुर नगरपालिका र धादिङको धुनीवेशी नगरपालिकाबीच दिउँसने ३:३० बजे खेल हुनेछ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया