मेयर कपको फुटवल प्रतियोगिताको तयारी अन्तिम चरणमा

विदुर खबर २०७६ वैशाख १५ गते १४:२७

नुवाकोट वैशाख १५, आगामी मंगलबार १८ गतेदेखि नुवाकोट आर्दश बहुमुखी क्याम्पसे बट्टारको खेल मैदानमा हुने प्रथम मेगर कप फुटवल प्रतियोगिताको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको छ ।

Advertisement

विदुर नगरपालिकाको आयोजना तथा जिल्ला खेलकुद विकास समिति र नुवाकोट फुटवल संघको संयोजनमा हुने प्रतियोगितामा प्रदेश नम्बर तीनको प्रदेश जिल्लाका एक नगरपालिका सहभागी हुने नुवाकोट फुटवल संघको उपाध्यक्ष उद्धव पनेरुले जानकारी दिए । प्रतियोगिताको लागि अहिले मैदानामा घाँस सम्माउने तथा दर्शकको वस्नको लागि प्याराफिट बनाउने कार्य भइरहेको पनेरुले बताए ।

प्रतियोगिताको विजेताले ३ लाख रुपैयाँ र उपविजेताले एकलाख ५० हजार रुपैयाँ हात पार्ने जिल्ला खेलकुद विकास समिति नुवकोटले जनाएको छ । यसअघि वैशाख २ गते प्रतियोगिता गर्ने भनिएपनि आठौ रााष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिताको कारण प्रतियोगिता केही समयपछि धकेलिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया