लामिबगैचा सामाजिक युवा क्लबको अध्यक्षमा गजुरेल

विदुर खबर २०८० मंसिर १८ गते १५:०६

नुवाकोट । नुवाकोटको विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ५ को तल्लो पिपलटारमा रहेको लामिबगैचा सामाजिक युवा क्लबको अध्यक्षमा सुजन गजुरेल चयन भएका छन् ।

Advertisement

शनिवार भएको क्लबको पहिलो अधिवेशनले गजुरेलको नेतृत्वमा निर्विरोध रुपमा कार्यसमिति चयन गरेको हो । क्लबको उपाध्यक्षमा भुवन डंगोल चयन भएका छन् भने सचिवमा समुन माझी, सह–सचिवमा देवेन्द्रमान डंगोल र कोषाध्यक्षमा निर्मला कुमाल चयन भएका छन् ।

त्यस्तै सदस्यहरुमा सुधा कुमाल, साजन मिजार, विराज पनेरु र अष्टमान कुमाल चयन भएका छन् । यस्तै अन्य सदस्यहरुमा कर्णमान कुमाल, भगवती श्रेष्ठ, शुशिला कुमाल र शम्भु कुमाल रहेका छन् ।

Advertisement

२०७६ सालमा स्थापना भएको लामिबगैचा सामाजिक युवा क्लबले विभिन्न समयमा रत्तदान कार्यक्रमको आयोजना गर्नुको साथै कोभिडको समयमा जनचेतनामुलक कार्यक्रम गर्नुको साथै विभिन्न स्वास्थ्य सामाग्री समेत वितरण गरेको थियो भने झण्डै २ सयभन्दा बढीलाई राहात वितरण गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया