नुवाकोट क्षेत्र नम्बर २ मा मतगणना सुरु, केसीको प्रारम्भीक अग्रता

विदुर खबर २०७९ मंसिर ५ गते १५:१४

नुवाकोट । नुवाकोट क्षेत्र नम्बर २ मा मतगणना सुरु भएको छ । जिल्ला अदालत नुवाकोटमा मतगणना सुरु भएको हो ।

Advertisement

सर्वादलीय बैठकले सोमबार बिहान ११ बजेदेखि मतगणना सुरु गर्ने निर्णय भनिए पनि दिउँसो साढे १ बजेपछि मात्रै मतगणना सुरु भएको हो ।

यो क्षेत्रमा प्रतिनिधिसभा सदस्यका लागि सत्ता गठबन्धनबाट नेपाली कांग्रेसका अर्जुननरसिंह केशी, नेकपा एमालेबाट नारायण प्रसाद खतिवडा र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सुमन विक्रम पाण्डे लगायत प्रतिस्पर्धामा छन् ।

Advertisement

यो समाचार तयार पार्दासम्म २ सय १ मत गणना हुँदा बाम लोकतान्त्रिक गठबन्धनका अर्जुननरसिंह केशीले प्रारम्भीक अग्रता लिएका छन् । केशीले ९० मत प्राप्त गर्दा एमालेका खतिवडाले ५४ र स्वतन्त्र पार्टीका पाण्डेले ४४  मत प्राप्त गरेका छन् ।

यस्तै ८  मत भने बदर भएको छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया