नुवाकोटमा आइचरको ठक्करबाट एकजनाको मृत्यु

विदुर खबर २०७९ भदौ २८ गते २१:१२

नुवाकोटको बेलकोगढी नगरपालिका वडा नम्बर ७ महादेवफाँटमा आईचरले पदैल यात्रुलाई ठक्कर दिँदा एक जना पैदल यात्रुको घटनास्थलमा नै मृत्यु भएको छ ।

Advertisement

मृत्यु हुनेमा बेलकोगढी नगरपालिका वडा नम्बर ७ महादेवाफाँटका विरेन्द्र कुवर रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटले जनाएको छ । नुवाकोटबाट गल्छीतर्फ जाँन लागेको बा ३ ख १६४ नम्बरको आइचरले बाटो हिँडिरहेका कुवर र राईलाई ठक्कर दिएको स्थानियले बताएका छन् ।

दुर्घटनामा अर्का पैदल यात्री नुवाकोटको बेलकोटगढी नगराापालिका वडा नम्बर ७ कै राजेन्द्र राई गम्भीर घाइते भएका छन् । उनको स्थानिय अस्पतालमा सामान्य उपचार गरेपछि काठमाण्डौको बि एन्ड बि अस्पताल रिफर गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । उनको अवस्था जटिल रहेको प्रहरीले बताएको छ ।

Advertisement

दुर्घटनापछि स्थानियले आईचर तोडफोड गरेर आगजनी गरेका छन् भने दोषीलाई कारवाही र घाइते र मृतकका आफन्तलाई क्षतिपुर्तीको माग गर्दै प्रर्दशन गरिरहेका छन् ।

प्रहरीले चालकलाई नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान शुरु गरेको बताएको छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया