नुवाकोट क्षेत्र १ को केन्द्रिय महाधिवेशन प्रतिनिधिमा शैलेस श्रेष्ठको दाबी

विदुर खबर २०७८ मंसिर ४ गते २२:००

नुवाकोट । नेपाली काँग्रेसको आसन्न १४ औं महाधिवेशनका लागि नुवाकोटको लिखु गाउँपालिका वडा नम्बर ४ चौघडाका युवा नेता शैलेस श्रेष्ठले महाधिवेशन प्रतिनिधिको दाबी गरेका छन् ।

Advertisement

कांग्रेसको तरुण दलका युवा नेता समेत रहेका श्रेष्ठले नुवाकोट क्षेत्र नम्वर १ बाट महाधिवेशन प्रतिनिधि दावी गरेका हुन् ।

देशको सबैभन्दा पुरानो र इतिहास बोकेको लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाली कांग्रेस भएपनि पार्टीमा युवाहरूले खासै अवसर नपाएको श्रेष्ठले बताए । उनले पुरानो पुस्ता र पछिल्लो पुस्ताबीच जेनेरेसन ग्याप रहेको भन्दैे यसले गर्दा युवाहरूमा पार्टीप्रति त्यति आकर्षण नबढेको बताए ।

Advertisement

श्रेष्ठले २१ आंशताब्दी सुहाउँदो, प्रविधिमैत्री बुझेका, देश–विदेश घुमेका युवाहरू पार्टीमा सदस्य छन्, समयअनुसार प्रविधिअनुसार चल्न सक्ने चलाउन सक्ने क्षमतावान् युवाहरू छन्, उनीहरू चलायमान छन्, त्यसैले अब युवाहरूलाई पार्टीले अवसर दिनुपर्छ ।

श्रेष्ठले युवाहरूलाई नेतृत्वमा समेट्दा पार्टी जीवन्त हुने समेत बताए । पुरानो पुस्ताको अनुभव, कामको सिकाइहरू युवापुस्तामा सेयर गरी अघिल्लो पुस्ताहरूले नीति बनाउने स्थानमा, साथै कार्यकारी स्तरमा युवाहरूलाई लगिनुपर्ने बताए ।

Advertisement

प्रतिक्रिया