नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो २०७ रनको लक्ष्य

विदुर खबर २०७८ वैशाख ७ गते १५:३१

नुवाकोट । थ्री नेसन्स कप टी-२० क्रिकेट सिरिजअन्तर्गत नेपालले  नेदरल्यान्ड्सलाई २०७ रनको लक्ष्य प्रस्तुत गरेको छ।

Advertisement

कीर्तिपुरस्थित त्रिवि क्रिकेट मैदानमा जारी खेलमा कुशल भुर्तेल र दीपेन्द्रसिंह ऐरीले अर्धशतकीय पारी खेलेपछि नेपालले २०६ रन बनाएको हो। टस जितेर ब्याटिङ रोजेको नेपालले पूरै २० ओभर खेल्दै छ विकेट गुमाएर उक्त स्कोर बनाएको हो।

तीन खेलमा लगातार तेस्रो अर्धशतक पूरा गरेका भुर्तेलले  ४६ बलमा आठ चाैका र एक छक्का प्रहार गर्दै ६२ रन जोडे। यसअघि उनले सोमबार मलेसिया र शनिबार नेदरल्यान्ड्सविरुद्ध अर्धशतकीय इनिङ्स खेलेका थिए।

Advertisement

आजको खेलमा ऐरीले ३० बलमा पाँच छक्का र तीन चाैकासहित ६० रन बनाए। सोमपाल कामीले २१, ज्ञानेन्द्र मल्लले २०, कुशल मल्लले १८, विनोद भण्डारीले सात रन बनाए। करन केसीले एक रनमात्र जोड्दा आसिफ सेखले खाता खोल्नसमेत असफल रहे।

प्रतिक्रिया