नुवाकोटमा प्रचण्ड-माधव समुहले प्रजिअमार्फत प्रधानमन्त्रिलाई ज्ञापनपत्र बुझायो

विदुर खबर २०७७ पुष २४ गते १६:५४

नुवाकोट । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा प्रचण्ड-नेपाल समुहले प्रधानमन्त्रि के.पी शर्मा ओलिले असंवैधानिक कदममार्फत संसद विघटन गरेको भन्दै शुक्रवार प्रम्ख जिल्ला अधिकारीमाफृत प्रधानमन्त्रिलाई ज्ञापनपत्र बुझाएको छ ।

Advertisement

ज्ञापनपत्र बुझाउँदै नेकपा नुवाकोटका अध्यक्ष हिरानाथ खतिवडाले सरकारले असंवैधानिक कदम चालेर संसद विघटन गरेको भन्दै त्यसलाई सच्चाउन माग गर्दे प्रजिअ मार्फत प्रधानमन्त्रिलाई ज्ञापनपत्र बझाएको बताए । ज्ञापनपत्र बुझाउन गएका नेकपाका नेता तथा कार्यकर्ताहरुले अवैधानिक कदम खारेज गर, प्रतिनिधिसभा पुर्नस्थापना गर भन्ने नारा लगाएका थिए ।

ज्ञापनपत्र बुझाउने कार्यक्रममा नेकपा नुवाकोटका अध्यक्ष हिरानाथ खतिवडा, सचिव नारायणप्रसाद खतिवडा, नेताहरु राजेन्द्र प्रकाश लोहनी, पदम उप्रेती, तथा विभिन्न स्थानिय तहका जनप्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया