नुवाकोटकी रजनी मिस युनिभर्स नेपालको शीर्ष ५० मा छनोैट

विदुर खबर २०७७ मंसिर ५ गते १३:४३

नुवाकोट। नुवाकोटकी रजनी मिश्र चौधरी ग्रुपको प्रायोजनमा ब्रेभ बोल्ड ब्युटिफुल लिमिटेडले संचालन गरिरहेको यस बर्षको मिस युनिभर्स नेपाल प्रतियोगिताको शीर्ष ५० मा  छनौट भएकी छिन् ।

Advertisement

करिब पाँचसय प्रतियोगिहरु मध्ये शीर्ष ५० मा छनौट भएकी पंचकन्या गाउँपालिका वडा नम्वर २ कबिलासकी २३ बर्षिया रजनी बुधबारबाट सुरु भएको भोटिङबाट हुने अर्को चरणको छनौट प्रकृयामा सामेल हुनेछिन् भने त्यसमा उत्कृष्ट बन्न सके शीर्ष १४ मा प्रबेश गर्नेछिन् ।

भारतको ईन्स्टीच्यूट अफ चार्टड एकाउण्टेण्टबाट चार्टड एकाउण्टेण्टको अन्तिम परीक्षाको तयारीमा रहेकी रजनीका पिता एवं समाजसेवी एवं सहकारी अभियन्ता बैकुण्ठ मिश्रले आफ्नी छोरीको सफलताले जिल्लाको गौरब समेत अभिबृद्धि हुने भएकाले सबैलाई भोटिङ प्रकृयामा सहभागी भईदिन आग्रह समेत गरेका छन् ।

Advertisement

बुधबारबाट सुरु भएको भोटिङ प्रकृया आगामी मंसिर ११ गतेसम्म जारी रहनेछ भने रजनीलाई भोटिङ गर्न मिर्स युनिभर्स र खल्ती एपको प्रयोग गर्न सकिनेछ ।

प्रतिक्रिया