बिरामी र वृद्धवृद्धालाई फलफुल वितरण गरि विपिको सम्झना

विदुर खबर २०७७ साउन ६ गते ८:३८

नुवाकोट । महामानव बीपी कोईरालाको ३८ औं पूण्यस्मृतिको अबसरमा विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गरिएको छ ।

Advertisement

तत्कालिन काँग्रेस सभापति बिश्वेश्वरप्रसाद कोईरालाको विचार तथा मार्गदर्शनको पदचिन्हमा हिंड्ने, ऊर्जा तथा प्रेरणा लिने र ती विचारलाई सार्थक बनाउने संकल्प–दिवसको रुपमा लिनु पर्ने अनुयायिहरुले बताएका छन् । लोतान्त्रिक समाजवादी चिन्तक, कुशल राजनीतिज्ञ र प्रखर साहित्यिक व्यक्तित्वको एवं राजनीतिक शिखर व्यक्तित्वको रुपमा उनलाई चिनिन्छ । बि पि कोईराला को ३८ औँ स्मृति दिवसको अवसरमा नेपालि काँग्रेस नुवाकोटले रक्तदान कार्यक्रमसँगै, बिपि बिचार राष्ट्रिय समाजले देविघाट ज्येष्ठ नागरिक संरक्षण तथा अध्ययन प्रतिष्ठानमा खाध्ययन तथा फलफुल बितरण गरेको छ ।

नेपाली काँग्रेस जिल्ला सभापति जगदिश्वरनरसिंह केसीको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया