नुवाकोटका ज्येष्ठ नागरिक र बालबालिकालाई आर्ट अफ लिभिङको सहयोग

विदुर खबर २०७७ वैशाख ६ गते २१:४२

देविघाट । बिश्व बिख्यात आध्यात्मिक गुरु रबिशंकरद्वारा स्थापित आर्ट अफ लिभिङ नामक संस्थाको नेपाल च्याप्टरले नुवाकोटका ज्येष्ठ नागरिक र असहाय बालबालिकाहरुलाई खाद्यान्न सहयोग गरेको छ ।

Advertisement

संस्थाले लकडाउनका कारण समस्यामा परेकाहरुलाई खाद्यान्न लगायतका सहयोग उपलब्ध गराउँदै आएको सन्दर्भमा नुवाकोटमा पनि खाद्यान्न सहयोग गरिएको आर्ट अफ लिभिङ नेपाल च्याप्टरका संयोजक एवं नेपालका प्रतिष्ठित ब्यवसायी बिमल केडीयाले बताए । आर्ट अफ लिभिङले यशोदादेबी भगवानसिंह केसी मेमोरियल ट्रष्टसंगको समन्वयमा नुवाकोटका ज्येष्ठ नागरिक र बालबालिकालाई खाद्यान्न सहयोग उपलब्ध गराएको हो ।

संस्थाले बिदुर नगरपालिका वडा नम्वर ५ को देबिघाटस्थित ज्येष्ठ नागरिक संरक्षण तथा अध्ययन प्रतिष्ठानमा रहेका ४९ जना ज्येष्ठ नागरिकलाई प्रतिब्यक्ति १० किलोग्राम चामल,४ किलोग्राम च्युरा,२ लिटर तेल,२ किलोग्राम दाल, ४ गोटा साबुन, २ प्याकेट नुन र २० प्याकेट चाउचाउ तथा बिदुर नगरपालिका वडा नम्वर २ मा रहेको आमाको माया छात्राबासमा आश्रित २२ जना बालबालिकालाई प्रतिब्यक्ति ५ किलोग्राम चामल, २ किलोग्राम च्यूरा,१ लिटर तेल,१ किलोग्राम दाल, २ गोटा साबुन,१ प्याकेट नुन र १० प्याकेट चाउचाउ उपलब्ध गराएको छ ।

Advertisement

आर्ट अफ लिभिङले उपलब्ध गराएको खाद्यान्न सामग्री शनिवार संस्थाको तर्फबाट पत्रकार शिव देबकोटाले स्थानीय जनप्रतिनिधि र प्रहरीको रोहवरमा देबिघाट ज्येष्ठ नागरिक संरक्षण तथा अध्ययन प्रतिष्ठानका अध्यक्ष बिष्णुराज नेपाल र आमाको माया छात्राबासका संरक्षक सोमप्रसाद पाण्डेलाई हस्तान्तरण गरे ।

प्रतिक्रिया