खाल्डोमा डुबेर विदुर नगरपालिकामा बालकको मृत्यु

विदुर खबर २०७५ असार २८ गते १५:१६

विदुर÷नुवाकोटको विदुर नगरपालिका वडा नं ५ मा एक वालकको खाल्डामा डुबेर र्मत्यस भएको छ ।

Advertisement

मृत्यु हुनेमा विदुर नगरपालिका ५ का २ वर्षीय रंजित तिमिल्सना रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलयका प्रमुख वसन्त कुवरले बताउनुभयो । तिमिल्सिनाको घर नजिकै खाल्टोमा जमेको पानीमा खेल्ने डुबी घाइते भइ उपचारको लागी जिल्ला अस्पताल त्रिशुली ल्याउदै गर्दा मृत्यु भएको हो । घटनाको थप अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय नुवाकोटले जनाएको छ ।

यसैबीच जिल्ला प्रहरी कार्यलय नुवाकोटले दिएको जानकारी अनुसार बिदुर नगरपालिका वडा नं १० को गेर्खुटारमा रहेको गेर्खु पुलमा आज बिहान परेको वर्षाको कारणले बाढी आइ जोखिम पुर्ण अवस्थामा पुगेको छ । पुलमा जोखिम बढेपनि सवारीसाधन आवतजावतमा भने कुनै समस्या नरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया