वडासदस्य पौडेलको सम्झनामा कांग्रेसद्वारा श्रद्धाञ्जली सभाको आयोजना

विदुर खबर २०७६ माघ ९ गते २१:५१

नुवाकोट । नेपाली कांग्रेस पञ्चकन्या गाउँपालिका वडा नम्बर ५ भद्रुटारका डा सदस्य जनार्दन पैडेलको सम्झनामा नेपाली कांग्रेस नुवाकोटले विहिबार श्रद्धाञ्जली सभाको आयोजना गरेको छ ।

Advertisement

पौष २७ गते असमाहिक रुपमा भएको निधन भएका पौडेलको निधनप्रति समवेदना व्यत्त गर्दे नेपाली कांग्रेस भद्रुटार ईकाईलो १३ औ दिनको पुण्यतिथिको अवसर पारेर श्रद्धाञ्जली सभाको आयोजना गरेको हो ।

श्रद्धाञ्जली सभामा प्रमुख अतिथिको रुपमा आउनुभएका नेपाली कांग्रेसका महासमिति सदस्य तथा युवा नेता रमेशकुमार महतले पार्टीमा २०५० सालदेखि निरन्तर र समाजको हितको लागि सधैं क्रियासिल रहदै आउनुभएको भन्दै पौडेलको स्मरण गरेका गर्नुभएको थियो ।

Advertisement

कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस पञ्चकन्या गाउँपालिकाको सभापति बैकुण्ठ खनाल पुर्व जिल्ला उपसभापति यमवहादुर थापा, नेबिसंघ क्षेत्रीय अध्यक्ष तथा नेपाली कांग्रेस महाधिवेशन प्रतिनिधि कृष्ण मिश्र ,नेपाली कांग्रेसका नेता रामेश्वर थापा , पञ्चकन्या ५ का ईकाइ सभापति एवं वडा अध्यक्ष डिल्लिवहादुर थापा,पञ्चकन्या–काठमाडौ सम्पर्क समितिको अध्यक्ष गणेश सिटौला लगायतले श्रद्धाञ्जली ब्यक्त गर्नुभएको थियो ।

वडा सदस्य पौडेलको दुई साता अघि झुन्डिएको अवस्थामा भेटिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिक्रिया