सडकको निरीक्षण गर्दै छिटो काम सक्न मुख्यमन्त्री पौडेलको निर्देशन

विदुर खबर २०७४ फागुन २ गते ३:२३

काठमाडौं । प्रदेश नम्बर ३ का मुख्यमन्त्री डोरमणी पौडेलले नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको काम निर्धारित समयभित्रै सम्पन्न गर्न निर्देशन दिएका छन् ।

नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको मंगलबार अनुगमनपछि मुख्यमन्त्री पौडेलले समयमै काम सम्पन्न गर्न निर्देशन दिएका हुन् ।

नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्ड प्रदेश नम्बर ३ को मुख्य सडकखण्ड रहेको भन्दै उनले तोकेको समयमा काम सम्पन्न नगरे कारवाही गर्ने चेतावनी दिए ।

२०१५ को अप्रिलमा सुरु भएको सो सडक बिस्तारको कामको तीन पटकसम्म म्याद थप गरि सकिएको छ । पछिल्लो म्यादअनुसार २०१८ को फेब्रुअरी २० सम्ममा काम सक्नुपर्ने भएपनि त्यसो हुन नसकेपछि पुनः म्याद थपको तयारी भईरहेका बेला मुख्यमन्त्री पौडेलले अबको म्याद थप नै अन्तिम हुनुपर्ने तर्फ सचेत गराए ।

आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री शालिकराम जम्मरकट्टेलले नीतिगत रुपमा सुधार गरेर विकास निर्माणका कामलाई तिव्रता दिने बताए । सडक अनुगमनमा प्रदेश  नम्बर ३ का सांसदहरु विजय सुवेदी, दावा दोर्जे लामा, रिना गुरुङ लगाएत पनि सहभागी थिए ।

प्रतिक्रिया