सम्भोग गर्दैगर्दा ६ जना वृद्धवृद्धा पक्राउ परेपछि

विदुर खबर २०७६ भदौ ८ गते ६:३५

मानव जिवनमा सेक्स आवस्यक कुरा हो । जुन श्रीमान र श्रीमतीका बिचमा हुने गर्छ । तर संसारमा यस्तो ठाउँ भेटिएको छ । जहाँ बुढेसकालमा जङ्गलमै सम्भोग गर्नेहरु भेटिएका छन् , त्यो पनि सामूहिक । ६२ देखि ८५ उमेरका छ जना व्यक्तिहरु यौन गतिविधि गरिरहेको अवस्थामा पक्राउ परेका छन् । जसमध्ये एक महिलाको उमेर ८५ वर्ष छ । यो घटना अमेरिकाको हो ।

Advertisement

प्रहरीले गस्ती गरिरहँदा बुढापाका भइसकेकाहरु नाङ्गै भेट्यो । त्यो पनि सामूहिक सम्भोग गरिरहँदा प्रहरीले उनीहरूलाई अनलाइन विज्ञापन ग्रेस रिचर्डसन वातावरणीय संरक्षणको ठाउँमा भेट्टाए जहाँ उनीहरू भेट्न र यौनसम्बन्ध राख्न खोजेका थिए ।

पक्राउ गर्न निकै कठिन भएको थियो । अवैध क्रियाकलापमा भाग लिने जो कोहीलाई पासोमा पार्न प्रहरी अधिकारीहरूले जासुसी अभियान शुरू गरे । उनीहरू पाँच पुरुष र एक महिलाको समूहलाई कानुनको उल्लंघन गरेकोमा पक्राउ गरे । छ जनाले अब सार्वजनिक अभद्रता र शान्ति भंग सहित आरोप को सामना गर्नु परेको छ । अदालतमा हाजिर हुने वचन दिएपछि उनीहरू रिहा भएका थिए । समूहको एक सदस्य पहिले सार्वजनिक रूपमा नाङ्गै हिंडेको भेटिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया