जनसम्पर्क समिति जोहोर पुर्नगठन, अध्यक्षमा चक्र मल्ल ठकुरी

विदुर खबर २०७६ साउन १३ गते २०:३०

संदिप मोत्तान मलेशिया, जनसम्पर्क समिति जोहोर पुर्नगठन भएको छ ।

Advertisement

Timure Yatayat Busपुर्न गठित समितिको अध्यक्षमा चक्र मल्ल ठकुरी , उपाध्यक्षमा गणेश श्रेष्ठ ,महिला उपाध्यक्ष सुनिता कुमारी शाही ,महामन्त्रीमा राजबहादुर साउद,सह महामन्त्रीमा ज्ञानबहादुर खड्का र कोषाअध्यक्षमा दलबहादुर कार्की चयन भएको छन ।यस्तै सदस्यहरुमा सिमा बिक,गगनसिंह भाट,सन्दिप बस्नेत,भक्तबहादुर कार्की,भिमसेन अधिकारी,कृष्णसिंह महरा,सिबिराज पनेरु,सुरेन्द्र बोहरा रहेका छन त्यस्तै अन्य सदस्यहरुमा जनक सिंह धामी ,बिजय ओलि,दिलिप कार्की,बिकास तामाङ र सुमित भुजेल रहेका छन समितिको सल्लाहकारमा रन गुरुङ,ज्ञानेन्द्र सिंह र राकेशप्रसाद महतो रहेका छन ।

यसअघि मलेशियाको जोहोर राज्यमा जनजागरण कार्यक्रम समेत गरिएको थियो । जनसम्पर्क् समितिबाट जनजागरण कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो । साथै जोहोर राज्य कमिटिमा रिक्त रहेको पदहरुमा पदाधिकारीहरु मनोनयन सहित साधारण सदस्य तथा कृयाशिल सदस्य र जनसम्पर्क् समितिको भाबी रणनितीको बारेमा जनसम्पर्क् समिती मलेशियाका अध्यक्ष चोलाकान्त पंगेनी र उपाध्यक्ष बिनोद थापाले प्रशिक्षण दिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिक्रिया