नेपाल रेडक्रस सोसाइटी गेर्खुटार उपशाखाको सभापतिमा भेषबहादुर पाण्डे चयन

विदुर खबर २०७५ पुष २३ गते १३:२९

गेर्खुटार÷नेपाल रेडक्रस सोसाइटी गेर्खुटार उपशाखाको सभापतिमा भेष वहादुर पाण्डेसहित सबै टिम निर्विरोध निर्वाचित गरेको छ ।

Advertisement

अधिबेशनबाट ४ बर्षको कार्यकालको लागि भेष बहादुर पाण्डेको सभापतित्वमा १० सदस्यीय कार्यसमिति सर्बसम्मत रूपबाट चयन गरेको हो। अन्य सदस्यहरुमा ऋषि प्रसाद प्याकुरेल ,रामहरी पाण्डे ,सुभाष पाण्डे ,प्रविन प्याकुरेल, केशव प्याकुरेल ,पर्वत डङ्गोल , निर्मला प्याकुरेल ,भरत धमला र हरि प्रसाद प्याकुरेल चयन भएका हुन् ।

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा नुवाकोटका पुर्व सभापति तथा बिदुर नगरपालिका वार्ड नम्बर १० का वडा अध्यक्ष गणेश नेपालको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा नुवाकोटका उपसभापति नारायण पाण्डे ,उप-मन्त्री सीता तामाङ ,उप-कोषाध्यक्ष उद्दव शर्मा रिजाल लगायत उपशाखाका अन्य आजिवन सदस्य र सदस्यहरुको उपस्थित रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया