पन्चकन्या गाउँपालिकामा एनआइसी बैक पुग्यो

विदुर खबर २०७९ वैशाख ११ गते १२:३७

नुवाकोट । नुवाकोटको पन्चकन्या गाउँपालिकाको केन्द्रमा एनआइसी एसिया बैकको कार्यालय स्थापना भएको छ ।

Advertisement

आईतवार एक विशेष कार्यक्रममा आयोजना गरि गाउँपालिकाको केन्द्रमा बैंकको शाखा संचालनमा ल्याइएको हो ।

एक कार्यक्रम बीच गाउपालिका अध्यक्ष तेज बहादुर तामाङ उद्घाटन गरी सुञ्चलानमा आएको बहार शाखा प्रबन्धक पुरुषोतम सापकोटाले जानकारी दिए । आइतबार बैंक स्थापना भए पछि लामो यात्रा गरी सदरमुकाम गई कारोबार गर्नुपर्ने बाध्यता अन्त्य भएको भन्दै स्थानीयबासी खुसी व्यक्त गरेका छन ।

Advertisement

राष्ट्रबैंकले प्रत्येक स्थानीय तहमा निजि या सरकारी बैंक स्थापना गरि सेवा ग्राहिलाई सेवा प्रबाह गर्ने निती लिएको छ । पञ्चकन्या गाउँपालिकामा यस अघि नै बैक भएता पनि पालिकाको केन्द्र आएर कारोवार नगरी आफु खुसी वसी कारोवार गरेको कारणले अहिले सो बैंक स्थापना भएको हो ।

प्रतिक्रिया