दुप्चेश्वर–काठमाडौं सम्पर्क समितिका अध्यक्ष सुशील खड्काद्धारा स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण

विदुर खबर २०७८ जेठ १२ गते १७:१७

नुवाकोट । नेपाली कांग्रेसका युवा नेता एवम दुप्चेश्वर–काठमाडौं सम्पर्क समितिका अध्यक्ष तथा समाजसेवि सुशील खड्काले नुवाकोटको त्रिशुली अस्पतालसहित अन्य ४ स्वास्थ्य संस्थामा स्वासथ्य सामाग्री वितरण गरेका छन् ।

Advertisement

बुधवार जिल्ला समन्वय समिति नुवाकोटका प्रमुख सन्तमान तामाङको रोहवरमा खड्काले त्रिशुली अस्पताल, समुन्द्रटार अस्पताल, खरानीटार अस्पताल, शिखरवेशी स्वास्थ्य चौकी र जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटलाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

समन्वय समितिकमा एक कार्यक्रमकाविच कोरोना संक्रमणबाट बच्न उपयोगी हुने सामग्री हस्तान्तरण गरेका हुन् । त्रिशुली अस्पताललाई वितरण गरिएको स्वाथ्य सामाग्रीमा नेवोलाइजर २ थान, माक्स २ हजार पिस,अक्सिमिटर २ पिस, सेनिटाईजर १० लिटर र थर्मलगन एकथान रहेका छन् ।

Advertisement

त्यस्तै समुन्द्रटार अस्पताललाई माक्स ५ सय पिस, सेनिटाईजर ५ लिटर, थर्मलगन एकथान, अक्सिमिटर २ ओटा र नेवोलाइनर एकथान रहेका छन् । खरानीटार अस्पतालमा सेनिटाइजर १० लिटर, माक्स ५ सय थान, र्थमलगन एक पिस,अक्सिमिटर २ थान र नेवालाइजर २ थान रहेका टन् ।

यस्तै शिखरवेशी स्वास्थ्य चौकीमा माक्स ५ सय पिस, एक सेट पिपिई, अक्सिमिटर २ थान, थर्मलगन एकसेट, सेनिटाईजर ५ लिटर र नेवोलाइजर एक थान रहेका छन् । त्यस्तै खड्का जिल्लाम प्रहरी कार्यालय नुवाकोटलाई माक्स एकहजार पिस, सेनिडाइजर ५ लिटर र अक्सिमिटर एक थान रहेका छन् ।

Advertisement

खड्काले स्वास्थ्य सामग्रीको प्रयोगले कोरोना संक्रमणबाट जोगिन केही न केही सघाउ पु¥याउने विश्वास व्यक्त गरे । उनले विभिन्न स्वास्थ्य संस्थाहरुलाई आगामी दिनमा पनि सकेको सहयोग गर्न तयार रहेको बताए ।

                    जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुखको रोहवरमा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गर्दै सामाजसेवी खड्का ।

यस्तै जिल्ला समन्वय समिति नुवाकोटका प्रमुख सन्तामान तामाङले निषेधाज्ञा लम्बिँदै गएसंगै मानिसहरुलाई भोकले पनि सताउन थालेको बताए । उनले कोरोना जोखिमको बेला स्वास्थ्य सेवा पु–याउन यस्ता सहयोगले धेरै महत्व राख्ने बताए ।

कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसबाट पन्चकन्या गाउँपालिकामा अध्यक्षका प्रत्यासी रहेका रामेश्वर थापा तथा दरुण दल नुवाकोटका जिल्ला सदस्य प्रदिप थापाको उपस्थिति रहेको थियो ।

 

सम्बन्धित समाचार

जानकी माविद्धारा समाजसेवी शुशील खड्का सम्मानित

खड्काकाे ब्यक्तिगत पहलमा झाेलुङ्गे पुल निर्माण

 

प्रतिक्रिया