राप्रपा सुर्यगढीको नेतृत्व अणवहादुरको काँधमा

विदुर खबर २०७७ चैत २९ गते ८:३२

नुवाकोट । अणवहादुर प्याकुरेलको नेतृत्वमा रााष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीको सुर्यगढी कार्यसमिति निर्विरोध चयन गरिएको छ ।

Advertisement

शनिवार भएको अधिवेशनले प्याकुरेलको नेतृत्वमा २९ सदस्यीय कार्यसमिति निर्विरोध चयन गरेको राप्रपाका केन्द्रिय सदस्य राजु लोहनीले जानकारी दिए ।समितिको उपाध्यक्षमा सौजिना मल्ल, इन्द्रवहादुर तामाङ र नरसिंह गिरी चयन भएका छन् । यस्तै सचिवमा जर्नादन अधिकारी, सह–सचिवमा कविन्द्र ढकाल र कोषाध्यक्षमा हरीवहादुर राई चयन भएका छन् ।

यस्तै समितिको सदस्यहरु वावुकाजी श्रेष्ठ, टिकाध्वज अधिकारी, लालवहादुर सुचीकार, पुरेन्द्रप्रसाद ढकाल, रामकुमार तामाङ, चन्द्रवहादुर तामाङ,सुकमान तामाङ, सन्तमाया राई, कृष्णप्रसाद नेपाल, पुर्णवहादुर प्याकुरेल र सोनाम लामा रहेका छन् ।

Advertisement


यस्तै समितिका अन्य सदस्यहरुमा शर्मिला सुचीकार, निरन नेपाली, शम्भु अधिकारी, धनमाया तामाङ तिलकवहादुर तामाङ, भरत धमला, गोविन्द अधिकारी, रमेश लंगुर, गणेश तामाङ। यागर घले र राधा ढकाल रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया