नुवाकोटमा चिसो बढ्यो

विदुर खबर २०७७ पुष ४ गते ९:२४

नुवाकोट । नुवाकोटमा केही दिनयता चिसो बढेको छ ।

Advertisement

विहान र साँझ चिसो बढेसँगै जनजिवन प्रभावित बनेको छ । अहिले नुवाकोटसहितका अन्य जिल्लामा धेरैजसो ठाउँमा बाक्लो हुस्सु तथा कुहिरो लागिरहेको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । काठमाण्डौ उपत्यकामा भने केही पातलो कुहिरो लागेको महाशाखाका मौसमविद् गंगा नगरकोटीले बताउनुभयो । आज बिहान काठमाण्डौको न्यूनतम तापक्रम भने २ डिग्री सेल्सियस मापन गरिएको छ ।

हिजो काठमाडौको तापक्रम यसवर्ष जाडो सुरु भएपछिकै कम १ दशमलव ६ डिग्रीमा झरेको थियो । आज अधिकतम तापक्रम भने १६ देखि १८ डिग्रीसम्म पुग्ने अनुमान गरिएको छ । आज दिउँसो प्रदेश नम्बर १, वाग्मती प्रदेश तथा गण्डकी प्रदेशका केही ठाउँमा आंशिक बद्ली रहने सम्भावना छ ।

Advertisement

बाँकी ठाउँको मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ । त्यस्तै, आज राति प्रदेश नम्बर १, गण्डकी प्रदेश तथा लुम्बिनी प्रदेशमा आंशिक बद्ली हुने अनुमान छ । अरु ठाउँको मौसम भने सामान्यतया सफा नै रहने महाशाखाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया