शहरी विकास राजमन्त्रि रामविर मानन्धर नुवाकोटमा

विदुर खबर २०७७ कार्तिक २९ गते १३:०५

नुवाकोट ।शहरी विकास राज्यमन्त्रि रामविर मानन्धर नुवाकोट आइपुगेका छन् ।

Advertisement

शनिवार नुवाकोटको विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ५ देबिघाटमा रहेको देवीघाट जेष्ठ नागरिक संरक्षण तथा अध्ययन प्रतिष्ठानले आयोजना गरेको महाकवि लक्ष्मीप्रसाद देवकोटाको एकसय १२ औ जन्मजयन्तीको अवसर पारेर आयोजना गरेको जेष्ठ नागरिक संरक्षण दिग्दर्शन २०७७ स्मारिका विमोचन कार्यक्रमका लागि उनी नुवाकोट आएका हुन् ।

कार्यक्रमा बोल्दै राज्यमन्त्रि मानन्धरले वृद्दवृद्धा भविष्यको एैतिहासिक दस्तावेज रहेको भन्दै राज्यले उनीहरुलाई संरक्षणको जिम्मा लिने बताए । उनले देबिघाट जेष्ठ नागरिक प्रतिष्ठानलाई बाग्मति प्रदेशकै नमुना वृद्धाश्रमको रुपमा विकास गरिने बताए । उनले प्रतिष्ठानलाई अध्ययनको केन्दूविन्दु बनाएर लैजाने बताए ।

Advertisement

प्रतिक्रिया