नुवाकोट प्रहरीले वर्डस्टोनसहित आधा दर्जन क्रसरमा ताला लगायो

विदुर खबर २०७७ असोज ४ गते १९:३१
अवैध क्रसरमा ताला लगाउँदै अनुगमन समितिका पदाधिकारीहरु ।

नुवाकोट । नुवाकोट प्रहरीले जिल्लाको तादी र त्रिशुली खोलामा अवैध रुपमा संचालन भएको वर्डस्टोन क्रसरसहित आधा दर्जन क्रसरमा शिल गरेको छ ।

Advertisement

प्रहरीले सर्बोच्च अदालत आदेश अनुसार जिल्लामा मापदण्ड बिपरित संञ्चालित पाँच क्रसरहरु शिल गरेको जनाएको छ ।
आईतबार नुवाकोटका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी बद्रनिाथ गैरैको नेतृत्वमा गठन गरिएको अनुगमन तथा छानबिन टोलिले तादि खोलाको किनारमा संञ्चालित रहेका क्रसरहरु अनुगमन गर्ने क्षेत्रपाल क्रसर, तादी गाउँपालिका वडा नम्बर १ मा रहेको सुर्यकुण्ड रोडा ढुङ्गा उद्योग प्रा.लि., तादी गाउँपालिका वडा नम्बर ३ मा रहेको दुप्चेश्वर रोडा ढुङ्गा क्रसर उद्योग प्रा.लि.र पंञ्चकन्या गाउँपालिक वडा नम्बर २ मा रहेको नेस्नल लाईभ ‍एण्ड स्टोन कम्पनी प्रा.लिमा प्रहरीले ताला लगाएको हो ।

                                                                           अवैध रुपमा संचालित वर्डस्टोन क्रसर ।

यसअघि नुवाकोट प्रहरीले विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ५ मा रहेको वर्डस्टोन क्रसर अवैध रुपमा संचालन भएको भन्दै शिल गरेको थियो । सर्वाेच्च अदालतले जिल्लमा अवैध रुपमा रहेका क्रसरहरु बन्द गर्न निर्देशन दिएपनि वर्डस्टोन क्रसरले भुकम्पपिडित र सडक आयोजनाको नाममा लामो समयदेखि खोला दोहन गरेको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया