नेकपा लिखुले विभिन्न माग राख्दै गाउँपालिकालाई ज्ञापनपत्र बुझायो

विदुर खबर २०७७ असार ८ गते १७:४९
गाउँपालिकालाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै नेकपा लिखुका प्रतिनिधिहरु ।

                                       गाउँपालिकालाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै नेकपा लिखुका प्रतिनिधिहरु ।

लिखु । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा ) लिखु गाउँपालिका कमिटिले गाउँपालिकालाई विभिन्न माग गर्दै सोमबार ज्ञापनपत्र बुझाएको छ ।

Advertisement

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) लिखुका प्रतिनिधिहरुले गनउँपालिकाका अध्यक्ष धुव्र श्रेष्ठ र उपप्रमुख रोजिना राईलाई ज्ञापनपत्र बुझाएको हो । नेकपाको टोलिले गाउँपालिकाले प्रयोग गर्दै आएको सवारीसाधनहरुको दुरपयोग भएकोले सवारीसाधनको विवरणबारे जानकारी दिनुपर्ने,गाडी मर्मत खर्चमा दुरुपयोग भएको,कोरोना महामारीको पुर्वतयारीको अवस्थाको जानकारी गराउन समेत माग गरिएको छ ।

त्यस्तै गाउँपालिकालाई भार पारेर केही कर्मचारीहरु कार्यालय नै नआई तलबभत्ता बुझ्ने गरेको र स्वास्थ्य शाखाका कर्मचारीहरु गाउँपालिकामा नै राख्नुपर्ने माग गरेका छन । ज्ञापनपत्र बुझदै गाउँपालिकाका अध्यक्ष धुव्र श्रेष्ठले गाउाँपालिका सबैसँग समन्वय र सहकार्य गरेर अगाडी बढ्न सधै तयार रहेको बताए ।

Advertisement

यसअघि नेकपा शिवपुरी कमिटिले समेत गाउँपालिकालाई विभिन्न माग राख्दै ज्ञापनपत्र बुझाएको थियो ।

प्रतिक्रिया