अमात्यको सहयोगमा नुवाकोट जेसिजद्धारा एम्बुलेन्स चालकहरुकालाई पिपिई वितरण

विदुर खबर २०७६ चैत २४ गते १७:०७

विदुर । नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघकी वरिष्ठ उपाध्यक्ष तथा समाजसेवी गीता अमात्यको व्यक्तिगत सहयोगमा आईतबार  नुवाकोट जेसिजले कोरोना संक्रमण रोकथाम र उपचारका लागि खटिनुपर्ने एम्बुलेन्स चालकहरुका लागि ब्यक्तिगत सुरक्षा उपकरण (पिपिई) उपलब्ध गराएको छ ।

Advertisement

जेसिज नुवाकोटका अध्यक्ष श्रीकृष्ण आचार्यले एम्बुलेन्स चालकहरुका लागि उपलब्ध गराईएको १० थान पिपिई स्वास्थ्य कार्यालय नुवाकोटका प्रमुख सागरप्रसाद घिमिरेलाई हस्तान्तरण गरका हुन् । पिपिई ग्रहण गर्दै स्वास्थ्य कार्यालय नुवाकोटका प्रमुख सागर घिमिरेले कोरोना संक्रमण रोकथाम अभियानका महत्वपूर्ण अंगको रुपमा लिईने एम्बुलेन्स चालकहरुको मनोबल उच्च राखि कार्यस्थलमा खटाउन जेसिजको सहयोगले महत्वपूर्ण अर्थ राख्ने बताए ।

जेसिजले उपलब्ध गराएको पिपिई कोरोनाका शंकास्पद बिरामीहरु भेटिएमा उनीहरुलाई अस्पतालसम्म ल्याउनु परेको अवस्थामा एम्बुलेन्स चालकहरुलाई उपलब्ध गराईने स्वास्थ्य कार्यालयका कोभिड–१९ फोकल पर्सन जनार्दन सिलवालले बताए ।

Advertisement

 

 

Advertisement

प्रतिक्रिया