विदुर नपा ४ द्धारा १ सय ६५ बिपन्न परिवारलाई राहत बितरण

विदुर खबर २०७६ चैत २३ गते ८:४७

बट्टार । विदुर नगरपालिकाले वडा नम्बर ४ ले १ सय ६५ बिपन्न परिवारलाई राहत बितरण गरेको छ ।

Advertisement

वडा कार्यालयले दैनिक ज्याला मजदुरी गरी परिवार पाल्दै आएका नागरिहरुको तथ्याङक संकलन गर्दै राहत बितरण गरेको हो । नगरपालिकाले राहत बितरण कार्य्बिधि निर्माण गर्दै, बिपन्न, दैनिक ज्याला मजदुरी गर्ने नागरिकलाई लकडाउनको समयमा राहत उपलब्ध गराउने जनाएको थियो ।

त्यसै अनुसार नगरपालिकाले राहत बितरण गरेको बिदुर नगरपालिकाका प्रमुख सञ्जु पण्डितले बताए । पहिलो चरणमा नगरपालिकाको वडा नम्बर १ बाट राहत बितरण सुरु गरेको थियो । वडा कार्यालयले संकलन गरेको तथ्याङक अनुसार दैनिक ज्यालादारी गर्दे जिबनयापन गर्नेहरुलाई राहत उपलब्ध गराएको बिदुर नगरपालिकाका प्रमुख सञ्जु पण्डितले बताए ।

Advertisement

नगर प्रमुख पण्डितका अनुसार नगरपालिकाको १३ वटै वडामा रहेका बिपन्न, दैनिक ज्यालादारी गर्ने नागरिकह्हरुलाई राहत उपलब्ध गराउदै जाने बताए ।

प्रतिक्रिया