ग्लोबल आईएमईको कारोबार सोमबारदेखि खुल्ने

विदुर खबर २०७६ माघ ५ गते १७:२४

जनता बैंकसँग मर्जर प्रक्रिया कारण लामो समयदेखि रोक्का रहेको ग्लोबल आईएमई बैंक (GBIME) को शेयर कारोबार भालिदेखि खुल्ने भएको छ। नेप्सेले माघ ५ गते आइतबार बैंकको मर्जरपश्चात पहिलो कारोबारको लागि मूल्य तोकेको छ।

Advertisement

सोमबार बैंकको शेयर कारोबार २५२.४७ रुपैयाँमा पहिलो कारोबार हुनेगरी नेप्सेले मूल्य निर्धारण गरेको छ। बैंकले गत बुधबार (माघ १ गते) सूचीकृत बैंकले ७ करोड २० लाख ८७ हजार ८१.१८ कित्ता शेयर नेप्सेमा सूचीकृत गरेको थियो।

ग्लोबल आइएमई बैंक र जनता बैंकले गत मंसिर २० गतेदेखि एकीकृत कारोबार सुरु गरिसकेका छन्। मर्जर सम्झौता पश्चात ग्लोबल आइएमई बैंक र जनता बैंकको असार २२ गते आइतबारदेखि दोस्रो बजारमा शेयर कारोबार रोक्का छ।

Advertisement

गत असार १९ गते बिहीबार बैंकको शेयर २९५ रुपैयाँमा अन्तिम कारोबार भएको थियो।

प्रतिक्रिया