आगामी वर्षदेखि एकता दिवस देविघाट हुन्छ : चित्रकार

विदुर खबर २०७६ पुष २७ गते २०:१८

देविघाट । विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ५ का वडाअध्यक्ष शिव चित्रकारले आगामी वर्षहरुमा नुवाकोटको ऐतिहासिक थलो देविघाटमा मात्र भव्य कार्यक्रम हुने बताएका छन ।

Advertisement

आईतबार विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ५ देविघाटमा २ सय ९८ औ पृथ्वी जयन्ती तथा पुर्नस्थापनाको १० औ वर्ष एव्ां रााष्ट्रिय एकता दिवसको अवसर पारेर सो कुरा बताएका हुन । वडाअध्यक्ष चित्रकारले ऐतिहासिक थलोलाई छाडेर अन्यत्र ठाउँमा गएर नगरपालिकाले रााष्ट्रिय एकता दिवस मनाएको भन्दै असन्तुष्ति व्यत्त गरेका हुन ।

वडाअध्यक्ष चित्रकारले धेरै समयदेखि देविघाटमा हुँदै आएको कार्यक्रम अन्य ठाउँमा सारिएकोले आगामी वर्षहरुमा कुनैपनि हालतमा देविघाटमा गर्ने र त्यसको लागि नगरपालिकाका मेयर सञ्जु पण्ण्ति र सिङ्गो कार्यपालिकासँग गम्भीर छलफल गर्ने बताए ।

Advertisement

बाँकी भिडियोमा

 

Advertisement

प्रतिक्रिया