सांसद तामाङद्वारा ल्याण्डफिल साईडको अनुगमन

विदुर खबर २०७६ मंसिर २२ गते २०:५६

नुवाकोट  क्षेत्र नं. १ का प्रतिनिधिसभा सांसद हित बहादुर तामाङ सहितको टोलीद्वारा बञ्चरेडाँडा ल्याण्डफिल साईडको अनुगमन गरिएको छ ।

Advertisement

सांसद तामाङले काठमाडौ उपत्यकाको फोहोर विसर्जन गर्दै आएको सिसडोल ल्याण्डफिल साईडको विकल्पमा निर्माण भईरहेको बञ्चरेडाँडा ल्याण्डफिल साईडको अनुगमन गरी यसको अवस्थाबारे जानकारी हासिल गर्नुभयो ।

वास मिडिया फोरम नेपालले आयोजना गरेको ‘वास बहस, श्रृंखला तीन’ मा सहभागी हुन  सिसडोल पुग्नु भएका सांसद तामाङले सोही मौकामा बञ्चरेडाँडा ल्याण्डफिल साईडको पनि अनुगमन गर्नुभएको हो । उहाँले साईट इञ्जिनियरहरुसँग बञ्चरेडाँडा ल्याण्डफिल साईडको निर्माणको अवस्थाबारे जानकारी लिनुभएको थियो ।

Advertisement

‘हामीले सिसडोलको अवस्था पनि बुझ्यौं, तोकिएको समयभित्रै बञ्चरेडाँडा निर्माण सम्पन्न भएन भने भयावह अवस्था आउन सक्छ, त्यसैले जनशक्ति थप गरेर भएपनि यसलाई समयमै सम्पन्न हुने अवस्थामा पु¥याउनुहोस्’ उहाँले साईट इञ्जिनियरलाई निर्देशन दिनुभयो ।सहरी तथा भवन निर्माण विभागले बञ्चरेडाँडा स्यानिटरी ल्याण्डफिल साईड निर्माणको काम लुम्बिनी – कोशी एण्ड न्यौपाने जेभीलाई ठेक्का दिएको छ । एक वर्षभित्र काम सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का पाएको कम्पनीले ८ महिना गुजारिसकेको छ । २०७६ बैशाख २२ मा भएको ठेक्का सम्झौता सकिन अब ४ महिना मात्र बाँकी छ ।

प्रतिक्रिया