माथिल्लो त्रिशूली थ्री ‘ए’ जलविद्युत आयोजना सम्मानित

विदुर खबर २०७६ भदौ १ गते १९:५१

नुवाकोट, रसुवामा बाँध र नुवाकोटमा उत्पादन गृह रहेको माथिल्लो त्रिशूली थ्री ए जलविद्युत आयोजनाको कार्यालय सम्मानित भएको छ ।

Advertisement

विभिन्न बाधा एंव अवरोध पार गर्दै विद्युत उत्पादन गर्न सफल भएको सुखद अवसरसगै नेपाल विद्युत प्राधिकरणको १५औ बार्षिकोत्सव अवसरमा आयोजनाको कार्यालयलाई सम्मान गरिएको हो । प्राधिकरणको बार्षिकोत्सवको अवसरमा काठमाडौमा आयोजित विशेष कार्यक्रममा उर्जा, जलश्रोत तथा सिचाई मन्त्री, वर्षमान पुन अनन्त, मन्त्रालयको सचिव दिनेशकुमार घिमिरे र कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङले आयोजनामा आबद्ध सम्पूर्ण कर्मचारीहरुको तर्फबाट आयोजना प्रमुख फणिन्द्र जोशीलाई सम्मान गरिएको हो ।

निकै महत्वपूर्ण मानिएको यस आयोजनाले विभिन्न प्राकृतिक प्रकोप अन्तरगत विनासकारी भूकम्प, भारतीय नाकाबन्दी, बार्खाको समयमा जाने बाढी पहिरो तथा क्षमता बृद्धि र विद्युत उत्पादन गृह भूमिगत बनाउने कि खुला भन्ने लगायतका विवादका बीच पनि थप अन्तरगतको तोकिएको समयमा कार्य सम्पन्न गर्न सफल भएको भन्दै नेपाल विद्युत प्राधिकरणले सम्मान गरेको हो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया