आगामी शनिवार नुवाकोटमा कांग्रेसका हेवीवेट नेता आउँदै

विदुर खबर २०७६ जेठ २७ गते ४:०९

नुवाकोट जेठ २७, आगामी शनिवार नेपाली कांग्रेसका हेविवेट नेताहरु नुवाकोट आउने भएका छन । लिखु गाउँपालिका वडा नम्बर ४ को चौघडामा हुने लागेको नेपाली कांग्रेस नुवाकोटको क्षेत्रिय सम्मेलनका लागि पार्टीका वरिष्ठ नेताहरु नुवाकोट आउन लागेका हुन ।

Advertisement

कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिीको रुपमा कांग्रेस पार्टी सभापति शेरवहादुर देउवा, उपसभापती विजयकुमार गच्छदार र सहमहामन्त्री डा .प्रकाशशरण महत, केन्दिूय सदस्य डा. रामशरण महत, अर्जुननरसिंह केशी,प्रवत्ता विश्वप्रकाश शर्मा लगायतका नेताहरु आउने नेपाली कांग्रेस नुवाकोट नुवाकोटका क्षेत्रीय कार्यसमिती सचिव रामजी पौडेलले बताए ।

भरर्खरै जनजागरण अभियान सक्काएको नेपाली कांग्रेस नुवाकोटले सम्मेलनले जिल्लाका नेता तथा कार्यकर्ता उर्जा प्रदान गर्ने आशा व्यत्त गरेको छ । पार्टीका शिर्षस्थ नेताहरु जिल्लामा आउने भएपछि नेपाली कांग्रेसका नेता तथा कार्यकर्ताहरु उत्साहित भएका छन ।

Advertisement

प्रतिक्रिया