सचेतन पुस्तकालयको दोस्रो साधारणसभा सम्पन्न

विदुर खबर २०७५ मंसिर १४ गते ११:५६

विदुर । समाज सचेतन केन्द्र नुवाकोटद्वारा सञ्चालित सचेतन पुस्तकालयको दोस्रो साधारणसभा सम्पन्न भएको छ ।

Advertisement

पुस्तकालयको अधिवेशनबाट सन्तोष खनालको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय व्यवस्थापन समिति निर्वीरोध चयन भएको छ । सचिव ललिता अाेझा चयन भएकी छिन् । सदस्यहरूमा रामशरण वाेगटी, राजु नेपाल, पबिन्द्र केसी, अञ्जु वाेगटी, मुना पुडासैनी, समृता काेइराला र जगन्नाथ नेपाल चयन भएका छन् ।

पुस्तकालय व्यवस्थापन गर्न पदाधिकारीले ५०हजार एकसय ११ रूपैयाँ केन्द्रका अध्यक्ष यमकुमार खाती क्षेत्रीलाई हस्तान्तरण गरेका छन् । पुस्तकालयलाई सहयोग गर्न हरिराम भन्डारी दश हजार एकसय ११ रुपैयाँ, सीता बोगटीले दश हजार, । भगवती घिमिरेले ५ हजार पाँचसय ५५,रामशरण बोगटीले पाँच हजार रुपैयाँ प्रदान गर्ने घोषणा गरेका छन ।
त्यस्तै शिवकुमार मिश्र, अञ्जु बोगटी ,धनकुमारी रिजाल र हिरा बोगटीले समान पाँच हजार रुपैयाँ सहयाृग दिएका छन । उनीहरुले पुस्तकालय व्यवस्थापन गर्न रकम हस्तान्तरण गरेको सल्लाहकार रामहरि रिमाल बाजेले बताए ।

Advertisement

सचेतन केन्द्रले साधारणसभामा पाँच हजार रुपैयाभन्दा बढी सहयोग गर्नेको नावावली शिला पत्रमा लेख्न शुरू भैसकेको अध्यक्ष यमकुमार खाती क्षेत्रीले बताए । समाज सचेतन केन्द्रले नुवाकोमा पछिल्लो समय विभिन्न सिपमुलक तालिमको आयोजना आत्मनिभृर बनाइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया