गेर्खुको अजम्बरी साना किसान सहकारीको चौथो साधारणसभा सम्पन्न

विदुर खबर २०७५ मंसिर १ गते १३:५७

गेर्खु, विदुर नगरपालिका वडा नं ११ को गेर्खुमा रहेको अजम्बरी साना किसान सहकारीको संस्था लिमिटेडको चौथो साधारणसभा सम्पन्न आज गेर्खुमा सम्पन्न भएको छ ।

Advertisement

साधारणसभाको उद्घाटन विदुर नगरपालिका मेयर सञ्जु पण्डित, उपमेयर गिता दाहालले संयुत्त रुपमा गरेका थिए । साधारणसभा प्रबन्धक निराजन प्याकुरेलले प्रस्तुत गरेको प्रतिवेदन अनुसार सहकारीको चुत्ता पुजीँ २० लाख २९ हजार चार सय रुपैयाँ छ भने ४९ लाख ६९ हजार ५ सय २३ रुपैयाँ रहेको छ । त्यस्तै सहकारीले एक करोड १२ लाख ६८ हजार एकसय ३३ रुपैयाँ साना किसान लगुबित्त सस्थासँग क्रण लिइएको साधारणसभामा जानकारी दिइएको थियो ।


साधारणसभा विदुरनगरपालिका वडा नं ११ का वडाअध्यक्ष तोयानाथ तिमिल्सेना,कालिका माध्यामिक विद्यालयका प्रध्यानाअध्यापक पुरुषोतम प्याकुरेल,एनजीओ फेडेरेसन नुवाकोटका अध्यक्ष मिनकुमार केशीलगायत सहकारीका सेयरधनीहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया