भोलिदेखि नुवाकोट महोत्सव, प्रधानमन्त्री प्रचण्डले उद्घाटन गर्ने

विदुर खबर २०८० माघ २५ गते २१:१९

नुवाकोट । नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघको आयोजनामा हुने नुवाकोट महोत्सव शुक्रबार (भोलि) देखि शुरु हुने भएको छ ।

Advertisement

अगामी फुगन ७ गतेसम्म चल्ने महोत्सवको प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष राजेन्द्र श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले महोत्सवको विहान ११ बजे औपचारिक उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको उनले बताए । श्रेष्ठका अनुसार प्रधानमन्त्री दाहाल शुक्रबार बिहान हेलिकप्टरबाट महोत्सवको उद्घाटन गर्न आउने कार्यक्रम रहेको छ ।

Advertisement

महोत्सवमा दुईसय ५० भन्दा बढी स्टल रहने नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष राजेन्द्र श्रेष्ठले जानकारी दिए । महोत्सवको प्रचार–प्रसार विभिन्न माध्यमबाट तीव्र रूपले भइरहेको संघका महासचिव उपेन्द्र बढाथोकीले जानकारी दिए । महोत्सवको तुल–ब्यानर जिल्लाभरि राख्ने काम भइसकेको, विदुर, बट्टारमा स्वागत गेट बनाइसकिएको छ ।

विगतको भन्दा मितव्ययी ढङ्गले महोत्सव सम्पन्न गर्ने तयारीमा सङ्घ रहेको छ । महोत्सवमा लगभग एक करोड आम्दानी र एक करोड नै खर्च गर्ने योजना बनाएर सङ्घ क्रियाशील भइरहेको सङ्घका कोषाध्यक्ष एवम् महोत्सवको प्रायोजक÷प्रवद्र्धक व्यवस्थापन समितिका संयोजक मेघनाथ घिमिरेले जानकारी दिए ।

Advertisement

 

प्रतिक्रिया