अल्टिच्युड एयरको हेलिकप्टर नुवाकोट र धादिङको सीमामा खसेको अाशंका

विदुर खबर २०७५ भदौ २३ गते ६:४९

Advertisement

अल्टिच्युड एअरको हेलिकप्टर गोरखाबाट काठमाडौं आउने क्रममा दुर्घटनामा परेको छ ।

गोरखाको सानोगाउँबाट उडेको केही मिनेटमै हेलिकोप्टर सम्पर्कविहीन भएको हो । विमानस्थलका महाप्रबन्धक राजकुमार क्षेत्रीले घटनाको पुष्टि गरेका छन् । हेलिकप्टरमा ६ जना यात्रु र एक जना क्याप्टेन रहेका थिए । हेलिकप्टर बिहान ८ बजेर १८ मिनेटमा ल्याण्ड हुनुपर्ने थियो । अन्य जानकारीका लागि प्रयास भईरहेको उनले बताए ।

Advertisement

नुवाकोटको मेघाङ गाउँपालिकामा दुर्घटनाग्रस्त भएको सूचना स्थानीयबाट प्राप्त भएको र १० जनाको प्रहरी टोली पठाइएको धादिङका एसपी डम्बरबहादुर विकले बताए । घटनास्थल दुर्गममा पर्ने भएकाले प्रहरी अझै पुग्न सकेको छैन। यता नुवाकोटका प्रमुख जिल्ला अधिकारी उद्दव बहादुर थापाले पनि घटनाबारे आधिकारिक पुष्टि हुन नसकेको बताएका छन् । नुवाकोट प्रहरी कार्यालयका एसपी बसन्त बहादुर कुँवरको नेतृत्वमा प्रहरी र सेनाको टोली घटनास्थलतर्फ लागेका छन् । घटनास्थल भनिएको ठाउँ ठूलो जंगल रहेको र त्यहाँ बाक्लो कुहिरो लागेकाले घटनास्थलमा पुग्न गाह्रो भएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी थापाले बताए ।

 

Advertisement

प्रतिक्रिया