म माथि लगाइएका आरोपमा कुनै सत्यता छैन : आशा तामाङ

विदुर खबर २०७८ चैत २७ गते ११:५१

नुवाकोट । म्यागङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष आशा तामाङले आफुमाथि लगाइएको भष्ट्राचारको आरोपमा कुनै सत्यता नभएको बताएका छन् ।

Advertisement

आईतवार नेपाली काँग्रेस म्यागङ गाउँपालिकाले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा गाउँपालिकाका अध्यक्ष आशा तामाङले आफुलाई आसन्न निर्वाचनलाई लक्षित गर्दै आफ्नो चरित्र हत्या गरेकोमा घोर भत्र्सना गरेका छन । गाउँपालिकाको प्रशासकीय भवन निर्माणका लागि भएको अनलाईन प्रक्रियामार्फत हुने ठेक्कामा आफ्नो कुनै पनि संलग्नता नरहेको उनले बताएका छन् ।

यस्तै नेपाली कांग्रेस म्यागङ गाउँपालिकाले पनि अध्यक्षको नाम जोडेर सामाजिक सञ्जाल र अख्तियारमा उजुरी गरिएको भन्दै आपत्ति जनाएको छ ।

Advertisement

नेपाली काँग्रेस म्यागङ गाउँपालिकाद्वारा जारी विज्ञाप्तिमा भनिएको छ, “म्यागाङ गाउँपालिकाको प्रशासकीय भवन निर्माणका लागि भएको ठेक्का प्रक्रिया सार्वजनिक खरिद ऐनअनुसार प्रक्रिया पुरा गरी आर्थिक ऐन, सार्वजनिक खरिद नियमावली बमोजिम गाउँपालिकाले प्रशासनले ठेक्का सम्झौता गरी निर्माणको जिम्मेवारी दिईएकोमा गाउँपालिकाको कर्मचारी प्रशासनले सम्पादन गर्ने कार्यमा पालिका अध्यक्षको समेत नाम समेत जोडी सम्मानित अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा गरिएको उजुरीमा कुनै सत्यता नरहेको ठहर गर्दै आरोपकर्तालाई आफ्नो पहिचान स्पष्ट पारी आरोपमा लेखिएका व्यहोराहरु सम्मानित न्यायिक तहबाट प्रमाणित गराएर देखाउन समेत नेपाली काँग्रेस म्यागाङ गाउँपालिका चुनौती दिन चाहन्छ ।”

प्रतिक्रिया