मन्त्रि पाण्डेद्धारा गंगटे पार्कको उद्घाटन

विदुर खबर २०७८ असोज १८ गते १८:२२

विदुर । नुवाकोटको विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ५ गंगटेमा निर्मित गंगटे पार्कको सोमबार उद्घाटन गरिएको छ ।

Advertisement

पार्कको बाग्मति प्रदेशका भौतिक पुर्वाधार विकास मन्त्रि केशव पान्डेले उद्घाटन गरेका हुन् । पार्कको उद्घाटन गर्दै मन्त्रि पान्डेले जिल्लाको पहिचानको रुपमा पार्क स्थापित भएको बताए । उनले पार्कलाइ व्यवस्थित गराएर प्रदेशकै नमुना पार्कको रुपमा विकास गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे ।

यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै भुमि ब्यबस्था कृषि तथा सहकारी राज्य मन्त्री बद्री मैनालिले नगरपालिकाको विकासको लागि सबै एकजुट भएर अघि बढेमा लक्ष्य अनुसार बिकास निर्माणमा सफलता प्राप्त हुने बताए । उनले नगरपालिका जिल्लाको मुटु भएकोले पनि यसलाई नमुना बनाउनुपर्ने बताए ।

Advertisement


यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै विदुर नगरपालिकाका मेयर सञ्जु पण्डितले विदुरवासीले गर्भ गर्नलायक ठाउको रुपमा गंगटे पार्क स्थापित भएको बताए ।


कार्यक्रममा विदुर नगरपालिकाका उपमेयर गिता दाहाल, वडा नम्बर ४ का वडाध्यक्ष टलकमान श्रेष्ठ, वडा नम्बर ५ का वडाध्यक्ष शिव चित्रकार, वडा नम्ब। ६ का वडाध्यक्ष राजु सडौलाले पार्कले आन्तरिक तथा वाह्य पर्यटन प्रर्वद्धन गर्न महत्वपुर्ण भुमिका खेलेको बताए ।

Advertisement

प्रतिक्रिया