अखिल क्रान्तिकारी किस्पाङ गाउँपालिकाको पहिलो भेला सम्पन्न

विदुर खबर २०७८ भदौ १९ गते १७:५०

नुवाकोट । नेकपा माओवादी केन्द्र निकट विद्यार्थी संगठन अखिल (क्रान्तिकारी) को किस्पाङ गाउँपालिकाको पहिलो भेला शनिवार सम्पन्न भएको छ ।

Advertisement

शनिवार किस्पाङ गाउँपालिकाको दावाचेत बजारमा आयोजित भेलाले रोजिना तामाङको अध्यक्षतामा २४ सदस्यीय कार्यसमिति निर्विरोध निर्वाचित गरेको अखिल क्रान्तिकारी नुवाकोट संगठन विभाग प्रमुख प्रदिप भट्टले जानकारी दिए ।

भेलाले कमिटिको उपाध्यक्षमा विपना न्यौपाने, कपिल न्यौपाने, करुणा तामाङ, विजय तामाङ र मुना भट्टलाई जिम्मा दिएको छ भने सचिवमा ससी तामाङ, सहसचिवमा ज्ञाववहादुर तामाङ र कोषाध्यक्षको जिम्मेवारी दिपा तामाङलाई दिएको छ ।

Advertisement

यस्तै कमिटिको सदस्यहरुमा राजेश फुयाल, प्रदिप भट्ट, रोसिका वाईवा, राजकुमार तामाङ, प्रकाश ठाकुर र एलिना न्यौपाने रहेका छन् । यस्तै अन्य सदस्यहरुमा प्रेविका राई, पुष्पा तामाङ, दावा छिरिङ तामाङ,नुर्वु तामाङ,अञ्जना तामाङ, अभिषेक न्यौपाने, विकेश घले र सम्झना घले चयन चयन भएका छन् ।

कार्यक्रममका प्रमुख अतिथि तथा अखिल क्रान्तिकारी नुवाकोट क्षेत्र नम्बर २ का इन्चार्ज निराजन बोगटीले निर्वाचित सबै विद्यार्थीहरुलाई शुभकामना दिँदै समग्र विद्यार्थीको हितमा रहेर काम गर्न आग्रह गरे । उनले पछिल्लो समय शैक्षिक क्षेत्रमा विकराल समस्या देखा परेको भन्दै ती समस्याहरुलाई सबै विद्यार्थी संगठनहरु मिलेर समाधान गर्नुपर्ने बताए ।

Advertisement

कार्यक्रममा अखिल क्राान्तिकारी नुवाकोटका संयोजक विनोद कोइराला भने विरामी भएका कारण उपस्थित हुन सकेनन । यस्तै कार्यक्रममा विशेष अतिथिको रुपमा नन्दराम न्यौपाने, बद्री देवकोटा, आइत तामाङ र माधप न्यौपाने लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया