बहादुरसिंह लामाद्धारा वेलकोटगढीको कोभिड अस्पताललाई स्वास्थ्य सामाग्री वितरण

विदुर खबर २०७८ जेठ १९ गते २२:४२

नुवाकोट । नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य बहादुरसिंह लामा तामाङले वेलकोटगढी नगरपालिकाले स्थापना गरेको कोभिड अस्पताललाई आवस्यक सामाग्री प्रदान गर्नुभएको छ ।

Advertisement

कोभिड अस्पताललाई  आवस्यक पर्ने तन्ना १५ थान, ब्ल्याङ्केट १५ थान, झुल १० थान, स्यानीटाइजर ५ लिटर, मास्क ५ सय थान, अक्सिमिटर १ थान, पिपिइ सेट २ थान लगायतका स्वास्थ्य सामाग्री नेता तामाङको सहयोगमा तरुण दल बिभाग जिल्ला सदस्य वावुराम तामाद्धारा  प्रदान गरिएको हो ।

वेलकोटगढी नगरपालिकाले वडा नम्बर ८ मा अवस्थित जनसेवा आधारभूत विद्यालयमा कोभिड अस्पताल सञ्चालनमा ल्याएको छ । कोभिड अस्पतालमा रहने संक्रमितको मनोवल बढाउनुको साथै अस्पतालको बसाईलाई सुरक्षित बनाउन सहयोग पुराउने हेतुले ती समाग्री प्रदान गरिएको नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य लामाले बताउनुभएको छ ।

Advertisement

यस्तै नगरपालिकाकोे नेपाली काङ्ग्रेसको सबै वडा इकाईलाई मास्क, स्यानिटाइजर लगायतका सामाग्री वडा इकाई सभापती मार्फत हस्तान्तरण गरिएको तरुण दल बिभाग जिल्ला सदस्य बाबुराम तामाङलेले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया