आज नुवाकोटमा कांग्रेसको शत्ति प्रर्दशन, प्रर्दशनलाई लक्षित गर्दै चोकचोकमा प्रहरी परिचालन

विदुर खबर २०७५ साउन १४ गते १५:४६

प्रहरीहरुलाई भिड नियन्त्रण गर्न  तालिम

नुवाकोट, नुवाकोटमा आज अर्थात मंगलबार नेपाली कांग्रेसले शत्ति प्रर्दशन गर्ने भएको छ ।

Advertisement

कांग्रेसले सरकारले महँगी नियान्त्रण नगरेको र नुवाकोटका स्थानिय तहहले जनतामाथि जथाभावि करको दायर बढाएको भन्दै प्रर्दशन गर्ने जनाएको छ । नेपाली कांग्रेसको कार्यक्रलाई लक्षित गर्दै नुवाकोटको चोकचोकमा प्रहरी परिचालन गरिएको छ ।
नेपाली कांग्रेसले विशेष गरि विदुर नगरपालिकाले नगरवासीको ढाड सेकिने गरि कर बढाएको भन्दै त्यसलाई मुख्य मुद्धा बनाई पछिल्लो एकहप्ताबाट विरोध गरेको थियो । कांग्रेसले नुवाकोटमा आफ्नो शत्ति प्रर्दशन गर्ने बताएपछि अहिले नुवाकोटको सुरक्षाको अवस्था मजबुत बनाइएको छ ।

Advertisement

 

यसैबिच नुवाकोटमा नेपाली कांग्रेसको शत्ति प्रर्दशन मंगलबार हुने भएपछि प्रदेश नं ३ को प्रहरी कार्यलयको आदेश अनुसार जिल्ला प्रहरी कार्यलय नुवाकोटका सबै प्रहरीहरुलाई भिड नियन्त्रण गर्न पुनतार्जगि तालिम संचालन गरिएको छ । तालिम एकहप्ता हुने बताइएको छ ।

Advertisement

 

प्रतिक्रिया