नुवाकोटमा कोरोनाबाट एक महिलाको ज्यान गयो

विदुर खबर २०७८ वैशाख १३ गते १४:३०
सूचक फोटो

नुवाकोट । नुवाकोटमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको ज्यान गएको छ ।

Advertisement

कोरोनाबाट मृत्यु विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ९ खिन्चेतकी का ७५ वर्षिया मंगली मिजार रहेको बताइएको छ ।उनलाई कोरोनाको आशंकामा यहि वैशाख ४ गते त्रिशुली अस्पतालमा उपचार गर्न ल्याइएको थियो । पिसिआर गर्दा उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको त्रिशुली अस्पतालले जनाएको छ ।


त्रिशुली अस्पतालको आइसीयुमा रहेका उनको आज विहान ११ ः ३० मा मृत्यु भएको अस्पताल प्रशासनले जनाएको छ । उनको शव व्यवस्थापनको कसरी गर्ने भन्ने विषयमा जिल्ला कोभिड–१९ सङ्कट व्यवस्थापन केन्द्र (डीसीसीएमसी) को बैठक बसीरहेको छ ।

Advertisement


यससँगे नुवाकोटमा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुगेको छ ।


यसअघि शिवपुरी गाउँपालिका वडा नम्बर ४ सिक्रेका एक महिलाको कोरोनाको कारण एक महिलाको ज्यान गएको थियो ।

Advertisement

प्रतिक्रिया