देशमा संकट आएकोले राप्रपाका भुमिका ऐहासिक हुने : डा लोहनी

विदुर खबर २०७७ माघ २८ गते १५:२७

नुवाकोट । रााष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष डा. प्रकाशचन्द्र लोहनीले देशमा संकट आएकोले त्यसलाई रोक्न आफुहरुले ऐतिहासिक भुमिका खेल्नुपर्ने बताएका छन् ।

Advertisement

नुवाकोटको विदुरमा बुधवार पार्टी कार्यालयका झण्डोत्तोलन तथा चुनाव चिन्ह अनावरण कार्यक्रममा बोल्दै डा. लोहनीले नेकपालाई जनताले गरेको विश्वासलाई नेकपाका नेताहरुले कुठाराघात गरेको बताए । उनले प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले पनि आफ्नो धर्म निर्वाह गर्न नसकेकोले सम्पुर्ण बताए ।

यसअघि विदुरमा रााष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नुवाकोटद्धारा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै डा. लोहनीले अहिले देशमा नयाँ संविधान बनेपछि जनताले शाान्ति स्थाइत्व,शुसासन र आर्थिक विकास हुन्छ भन्ने विश्वास लिएपनि त्यसको ठिक विपरित कुशासन र भुइबुट्टा वर्गको मात्र आर्थिक विकास भइरहेको बताए ।

Advertisement

यस्तै पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै डा. लोहनीले देशमा संवैधानिक संकट देखिएकोले देशमा अराजकता देखिने बताए । उनले देशलाई दुर्घटनबाट बचाउन प्रजातन्त्रीक रााष्ट्रवादी शक्ति आवश्यक रहेको बताए । उनले जनताले शासन गरेपनि नेपालको लागि संवैधानकि राजतन्त्र आवश्यक रहेको बताए ।

 

Advertisement

प्रतिक्रिया