नुवाकोट वारमा थपलियाको नेतृत्व

विदुर खबर २०७७ मंसिर २८ गते २०:२२

नुवाकोट । नेपाल बार एशोसिएशन नुवाकोटको १४ औँ साधारण सभाले राजाराम थपलियाको अध्यक्षतामा ९ सदस्यिय कार्य समिति चयन गरेको छ ।

Advertisement

समितिको उपाध्यक्षमा रिता लाछिाने, सचिवमा कुमार अधिकारी, सहसचिवमा गरिमा पाण्डे र कोषध्यक्षमा कृष्णलाल श्रेष्ठ सर्वसम्वत रुपमा चयन भएका छन् । समितिको सदस्यहरुमा द्धारिका पाण्डे, नागार्जुनत सिंह, बासुदेव रिजाल र नवदिप श्रेष्ठ चयन भएको निर्बाचन समितिका संयोजक श्रीराम पाण्डेले बताए । यसैगरि केन्द्रिय प्रतिनिधिमा रामेश्वर उपाध्याय र उत्तम घिमिरे चयन भएका छन् ।

यसअघि कार्यक्रममा सम्बोधन गर्दे संघिय साँसद नारायणप्रसाद खतिवडाले पैसाको अभाबले कुनै पनि ब्यक्तिले न्यायबाट बञ्चित हुनु पर्ने अबस्था नल्याउन आग्रह गरे । उनले पैसा र पँहुच नँहुदा पनि न्याय पाउने बाताबरणको सिर्जन गर्न आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिक्रिया