उद्योग दिवसको अवसरमा नुवाकोटका दुई उद्यमी सम्मानित

विदुर खबर २०७७ मंसिर ९ गते २०:४२

नुवाकोट । छैठौ उद्योग दिवस नुवाकोटमा पनि विविध कार्यक्रमको आयोजना गरि मनाइएको छ ।

Advertisement

घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय नुवाकोटको आयोजना भएको कार्यक्रममा दुईजना उद्यमीहरुलाई सम्मान गरिएको छ । सम्मनित हुनेहरुमा सापकोटा गाई फर्म ईनारपाटिका साबित्रि सापकोटा र त्रिशुली ओम बेकरीका निलम रञ्जित रहेकी छिन् ।

कार्यक्रममा साना तथा घरेलु उद्योगिहरुमा परेको समस्या, समाधान र आपसि समझदाीको बिषयमा अन्तक्रिया गरिएको थियो । कार्यक्रममा नुवाकोट उद्योग बाणिज्य संघका द्धितिय उपाध्यक्ष सन्तोष उप्रेतीले कोरोनाका कारण साना तथा घरेलु तथा साना उद्योगीहरु मर्कामा परेको बताए । उनले सरकारले साना तथा घरेलु उद्योगहरुलाई सहुलियत दिन सरकारले कर छुटको व्यवस्था गर्नुपर्ने बताए ।

Advertisement

कार्यक्रममा घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय नुवाकोटका प्रमुख दुर्गादत्त भट्ट, जिल्ला लद्युउद्यमी संघक िअध्यक्ष गिता थापा लगायत अन्य सरोकारवाला निकायहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया